Kontakt

e-mail: nuni83@seznam.cz
nuni83
Možná Vás bude zajímat:

Přemýšlíte čím obdarovat své blízké k příležitosti výročí, jmenin, narozenin nebo jiné příležitosti? Co takhle tentokrát vyzkoušet něco netradiční ho a vyzkoušet nějaké zážitkové dárky. Nabídka je opravdu široká a uspokojí takřka každého zájemce. Adrenalinové zážitky pro odvážné, romantické a wellness pobyty, masáže, ale i kurzy vaření, cvičení a mnoho dalších. Inspirovat vás může třeba Firma na zážitky

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
Rádi bychom vám představili několik webů které nás podporují:
Začněme třeba portálem zumbanet kde se dozvíte informace o relativně novém aerobním Cvičení Zumba, které v sobě mísí vlivy několika latinsko-amerických tanců a aerobiku. Pro lepší představu o tomto zajímavém a zábavném cvičení můžete získat shlédnutím video zumba.


Dalšími portály které nás podporují jsou Pražské.info kde se dozvíte nejnovější aktuality z našeho hlavního města a naleznete tu i seznam pražských památek, parků a divadel. Z obecných katalogů to pak jsou především Atlas webů a miniprůvodce - na obou těchto webech naleznete přehledně tříděné seznamy českých a slovenských internetových stránek.


Pokud vás zajímají aktuální informace a články na široké spektrum témat od zábavy až po politiku, mohl by se vám líbit web infomagazin.info nebo portál svět dnes.

 

Podporujeme:

Knihy a časopisy i herna.biz - hry zdarma online

ANTIKVARIÁT U ZLATÉ ČÍŠE, Nerudova

Vytvořeno 04.03.2009 13:12:01 | Poslední změna 23.04.2010 15:24:13
Nerudova 16, P1,
tel.: 257 531 393
Po-Ne 10-18

Vaše zkušenost

Výborný (18 | 64%)
Standard (4 | 14%)
Podprůměr (6 | 22%)
 
 
Možná se bude hodit:


Věšáky na oblečení
Každý to zná jistě ze své zkušenosti – pořádáme menší sešlost a naše malá předsíň praská pod náporem odložených kabátů. Pokusíme se s vámi vybrat nejen vkusný, ale i praktický věšák na oblečení.
www.praktickebydleni.cz


Antikvariát online
Antikvariát online umožňuje prodeje knih formou aukcí, nebo za "pevnou cenu". Systém za vás může hlídat tituly které scháníte a v případě že se tento dostane do nabídky, bude vám zaslán e-mail. Nákupy i prodeje jsou ZDARMA!
www.antikvariat-online.cz


Bungee jumping
Bungee jumping lze považovat za jakousi stálici mezi adrenalinovými zážitky, který jen v ČR vyzkoušely už tisíce lidí. A věříme že i Vy najdete odvahu postavit se na okraj mostu, přelézt zábradlí a udělet ten jeden krůček do prázdna.
www.xzazitky.cz