Kontakt

e-mail: nuni83@seznam.cz
nuni83
Možná Vás bude zajímat:

Přemýšlíte čím obdarovat své blízké k příležitosti výročí, jmenin, narozenin nebo jiné příležitosti? Co takhle tentokrát vyzkoušet něco netradiční ho a vyzkoušet nějaké zážitkové dárky. Nabídka je opravdu široká a uspokojí takřka každého zájemce. Adrenalinové zážitky pro odvážné, romantické a wellness pobyty, masáže, ale i kurzy vaření, cvičení a mnoho dalších. Inspirovat vás může třeba Firma na zážitky

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
Rádi bychom vám představili několik webů které nás podporují:
Začněme třeba portálem zumbanet kde se dozvíte informace o relativně novém aerobním Cvičení Zumba, které v sobě mísí vlivy několika latinsko-amerických tanců a aerobiku. Pro lepší představu o tomto zajímavém a zábavném cvičení můžete získat shlédnutím video zumba.


Dalšími portály které nás podporují jsou Pražské.info kde se dozvíte nejnovější aktuality z našeho hlavního města a naleznete tu i seznam pražských památek, parků a divadel. Z obecných katalogů to pak jsou především Atlas webů a miniprůvodce - na obou těchto webech naleznete přehledně tříděné seznamy českých a slovenských internetových stránek.


Pokud vás zajímají aktuální informace a články na široké spektrum témat od zábavy až po politiku, mohl by se vám líbit web infomagazin.info nebo portál svět dnes.

 

Podporujeme:

Knihy a časopisy i herna.biz - hry zdarma online

Novinky

10.4.2008
Po delší odmlce (dovolená) přidán nový antikvariát s knihkupectvím NAVA, Plzeň18.3.2008
Přidán Antikvariát Atlas Alfa, Litovel


7.3.2008
Přidány dva nové antikvariáty:
BONUM, Prostějov - na základě doporučení od "paveldf".
ARCANUM, Třebíč - na základě doporučení od "teriiik.nov".
Tímto oboum děkuji za spolupráci a těším se na další příspěvky.

4.3.2008
Spuštění stránek.
Zatím se jedná pouze o jakousi základní "kostru" , která se bude časem rozšiřovat. Jednak budou průběžně přidávány další provozovny, měly by se rozšířit popisy jednotlivých antikvariátů (velikost, rozsah nabídky,...), což pro mě bude hlavně u mimopražských antikvariátů problém, tak pokud se někomu bude chtít, může mi zaslat pár řádek o tom svém oblíbeném. Jinak můžete napsat svůj komentář i do diskuse pod každou jednotlivou prodejnou.Pokud bude zájem, mohla by vzniknout například rubrika "hromadná poptávka", kde by šlo vyplněním jednoho formuláře zaslat svůj požadavek všem antikvariátům které by měly zájem se na tomto podílet.